Alb'swiss TV
Sport

Nuk dorëzohet Juventus, synon transferimin e yllit nga Barcelona

nuk-dorezohet-juventus,-synon-transferimin-e-yllit-nga-barcelona

Juventusi synon transferimin e Samuel Umtitit.

Mbrojtësi i Barcelonës, Samuel Umtiti është në radarin e Juventusit, raporton Mundo Deportivo.

Bianconeri është duke e shikuar francezin 27 vjeçar si zëvendësues të mundshëm të Giorgio Chiellinit, që është duke shkuar drejt fundit të karrierës së tij.

E përveç tij Juventusi në listën e transferimeve ka edhe Sokratis Papastathopoulosin, Nikola Milenkoviqin dhe David Alaban.

Të ngjajshme

Napoli do të luajë me fanellë të veçantë për nder të Maradonës

albswiss.com

Ndeshja Sevilla – Chelsea, këto janë formacionet zyrtare

albswiss.com

Përfundoi ndeshja Atalanta – Liverpool, këto janë notat e lojtarëve

albswiss.com