Alb'swiss TV
Showbiz

Nusen e Labit e fotografojnë në rrugë, kaq bukur po i rri minifundi

nusen-e-labit-e-fotografojne-ne-rruge,-kaq-bukur-po-i-rri-minifundi

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur me shumë stil dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Të ngjajshme

E pyesin a ka ndërhyrje estetike, gruaja e Goldit befason me përgjigjen

albswiss.com

Do largohet apo do qëndrojë në emision, më në fund merret vendimi për Anën

albswiss.com

Rita Ora bën një ndryshim interesant, ngjyros vetullat me ngjyrë rozë

albswiss.com