Alb'swiss TV
Showbiz

Nuses së Goldit nuk po i ndalen dhuratat, sapo pranoi një shumë të veҫantë

nuses-se-goldit-nuk-po-i-ndalen-dhuratat,-sapo-pranoi-nje-shume-te-veҫante

Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan ORAinfo.

Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është aktive në rrjetet sociale.

Përmes fotos së fundit ajo tregon dhuratën e fundit që ka pranuar./ORAinfo/

Të ngjajshme

Në mes të dhomës, Mihrija e bën këtë gjë

albswiss.com

Vajza e Nysret Muçiqit me grim të rëndë qysh në mëngjes

albswiss.com

Ka pesë vite që është themeluar, sa është buxheti vjetor i Gjykatës Speciale?

admin