Alb'swiss TV
Showbiz

Nuses së Ledrit i ndodh e papritura pak ditë para lindjes

nuses-se-ledrit-i-ndodh-e-papritura-pak-dite-para-lindjes

Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë padyshim një çift tejet i lakuar në mediat rozë.

Dyshja para pak muajve e bënë publike lidhjen e tyre, shkruan ORAinfo.

Çifti tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë.

E pak ditë para lindjes, duket se Sara po argëtohet shumë.

Ajo sot ka publikuar një foto qesharake me një nga efektet e Snapit./ORAinfo/

Të ngjajshme

Ish-presidentin Thaçi e mbrojnë pesë avokatë në Hagë

albswiss.com

A e keni parë? – Kjo është vajza e madhe e Fjolla Morinës, kaq e bukur qenka

albswiss.com

Një nënë e përkushtuar si Sara, kaq bukur e ka veshur sot Poemën e vogël

albswiss.com