Alb'swiss TV
Showbiz

Nusja e Goldit e lumtur pasi lindi djalin, shikoni veprimin e saj

nusja-e-goldit-e-lumtur-pasi-lindi-djalin,-shikoni-veprimin-e-saj

Gold Ag dhe Ermira Shkodra tani janë një çift tejet i dashur për publikun.

Ata i dhanë fund beqarisë pak muaj më parë me një dasmë tejet private, përcjell ORAinfo.

Dje çifti janë bërë prindër për herë të parë.

E pasi lindi djalin, Ermira nuk po mungon me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka ripostuar fotot që fansat e Goldit kanë publikuar pasi çifti u bënë prindër./ORAinfo/

Të ngjajshme

Neca shfaqet e veshur me shumë stil, palltoja dhe ҫanta e saj morën tërë vëmendjen

albswiss.com

Nexhati dhe gruaja e tij publikojnë foton më të bukur familjare

albswiss.com

Gjest i madh nga këngëtari turk për vogëlushen që u shpëtua nga rrënojat e tërmetit

albswiss.com