Alb'swiss TV
Showbiz

Nusja e Goldit mori një dhuratë shumë të veçatë st, shikoni reagimin e saj

nusja-e-goldit-mori-nje-dhurate-shume-te-vecate-st,-shikoni-reagimin-e-saj

Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan ORAinfo.

Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është aktive në rrjetet sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se ka marrë një dhuratë, e këtë moment ajo nuk ka hezituar ta ndajë me ndjekësit e saj./ORAinfo/

Të ngjajshme

Fotografia e ‘tmerrshme’ e Loredanës, ajo do të donte ta zhdukte atë

albswiss.com

Learta në muajt e fundit të shtatzënisë, shkon në këtë vend për t’u ‘fshehur’ nga virusi

albswiss.com

Festë në shtëpinë e ‘Pajtesës’, ja përse këtë herë

albswiss.com