Alb'swiss TV
Showbiz

Nusja e Korab Jetishit puthet në buzë me këtë vajzë

nusja-e-korab-jetishit-puthet-ne-buze-me-kete-vajze

Gruaja e Korab Jetishit puthet në buzë me këtë femër.

Gena Jetishi nuk është tanimë emër i panjohur për publikun.

Bashkëshortja e këngëtarit gjakovar është bërë një perzonazh mjaft i lakuar në mediat rozë, shkruan “Kosovarja”.

Gena dhe Korabi janë prej vitesh të martuar dhe prindër të dy fëmijëve, një vajze dhe një djali.

Së fundmi, ajo ka ndarë një imazh duke u puth në buzë me vajzën e saj, një gjest jo shumë i hijshëm jo vetëm në shikim të parë, por edhe për faktin se e ndalon edhe shkenca por edhe tani siç është situata me pandeminë.

Si e komentoni ju?

Të ngjajshme

Pas ndarjes nga e fejuara, mësohet se me kë po del djali i Ramadan Krasniqit

albswiss.com

Fëmijët duke u argëtuar me babain e tyre, reja e Dacit ndanë pamjet me të cilat preku të gjithë

albswiss.com

Nuk mund të fshihen më, del fotoja ku Mozzik shihet duke bërë shopping me Loredanën

albswiss.com