Alb'swiss TV
Showbiz

Nusja e Ledrit ka organizuar “baby shower”, mahniti të gjithë me fustanin që ka veshur

nusja-e-ledrit-ka-organizuar-“baby-shower”,-mahniti-te-gjithe-me-fustanin-qe-ka-veshur

Sara Hoxha tashmë është ndër personazhet më të përfolura në vend.

Ajo u bë e njohur si e dashura e Ledri Vulës, shkruan ORAinfo.

Sara po pret të bëhet nënë për herë të parë.

Sonte ajo ka organizuar një “baby shower” dhe wshtw pamja e saj e cila mori tërë vëmendjen./ORAinfo/

Të ngjajshme

Pasi i vdiq vjehrra, Tuna merr vendimin që askush nuk e priste

albswiss.com

Gentën e bën grimerja ‘kukull’, do ta lë pa fjalë të dashurin me këtë pamje

albswiss.com

Publikohet kënga “Mos shko” nga Dafina Zeqiri dhe Yll Limani, vëmendje merr pamja e Dafinës

albswiss.com