Osasuna – Barcelona, këto pritet të jenë formacionet startuese – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Sport

Osasuna – Barcelona, këto pritet të jenë formacionet startuese

osasuna-–-barcelona,-keto-pritet-te-jene-formacionet-startuese

Me fillim nga ora 21:00, Osasuna dhe Barcelona do të përballen ndaj njëra tjetrës në kuadër të La Ligas.

Barcelona vjen në këtë ndeshje me shumë motivim pas fitores ndaj Sevillas dhe kualifikimit në finale.

Në anën tjetër, Osasuna ka fituar ndeshjen e fundit ndaj Alavesit në La Liga me rezultat 1-0.

Formacionet e mundshme:

Osasuna: Herrera; Vidal, Aridane, D Garcia, Cruz; Torro, Oier, Moncayola; Torres, Calleri, R Garcia

Barcelona: Ter Stegen; Dest, Mingueza, Lenglet, Alba; Pedri, Busquets, De Jong; Trincao, Messi, Griezmann

Të ngjajshme

Ja ku do të luhet ndeshja Real Madrid – Liverpool

albswiss.com

Çmimi ‘astronomik’ i Haalandit

albswiss.com

Gattuso afër largimit nga Napoli, shkon tek rivalët e napolitanëve

albswiss.com