Alb'swiss TV
Lajme

Osmani rikthen stemën e presidentit Rugova në dokumentet zyrtare

osmani-rikthen-stemen-e-presidentit-rugova-ne-dokumentet-zyrtare

Vjosa Osmani rikthen stemën e presidentit Rugova në dokumentet zyrtare.

Ushtruesja e Detyrës së Presidentit, Vjosa Osmani ka rikthyer stemën e ish-presidentit Ibrahim Rugova në dokumentet zyrtare të Presidencës, shkruan Gazeta Express.

U.d së Presidentit dje ka dekoruar post mortem me Medaljen Presidenciale të Meritave punonjësit shëndetësor.

Në dokumentin e publikuar shihet vula e ish-presidentit Ibrahim Rugova.

Të ngjajshme

Përkujtohen ushtarët britanikë që humbën jetën në Kosovë

albswiss.com

Deputeti Haxhiu: Situata me pandeminë shqetësuese, mashtrime me testime e masa kufizuese pa efekt

albswiss.com

Ministria e Shëndetësisë dhe IKSHPK: Situata me COVID-19 në Kosovë është serioze

albswiss.com