Alb'swiss TV
Showbiz

‘Pajtesa’ e ka lënë djalin në shtëpi, shikoni ku ka shkuar vet

‘pajtesa’-e-ka-lene-djalin-ne-shtepi,-shikoni-ku-ka-shkuar-vet

Fiona Gllavica është tashmë ndër aktoret më të dashura për publikun tonë.

Ajo u bë e njohur me rolin e Pajtesës në serialin ‘Çka ka shpija’, shkruan ORAinfo.

Fiona është bërë nënë për herë të parë, para pak kohësh dhe duket se shumë shpejtë e ka marrë vetën.

Në foton e fundit ajo lajmërohet nga xhirimet e serialit.

Gjatë kohës së xhirimeve, padyshim se Fiona detyrohet të qëndrojë larg nga djali i saj./ORAinfo/

Të ngjajshme

Gecaj e akuzon ashpër Osmanin: Për interesa personale je në gjendje të ecësh mbi kokat e njerëzve

albswiss.com

A e keni parë? – Kjo është vajza e madhe e Fjolla Morinës, kaq e bukur qenka

albswiss.com

Adelina del për kafe, por me këtë detaj habiti të gjithë

albswiss.com