Alb'swiss TV
Showbiz

Pak ditë pas lindjes, nusja e Goldit publikon foton më emocionuese të djalit të saj

pak-dite-pas-lindjes,-nusja-e-goldit-publikon-foton-me-emocionuese-te-djalit-te-saj

Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan ORAinfo.

Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është aktive në rrjetet sociale.

Sonte ajo ka publikuar dorën e djalit, që duket një foto shumë e ëmbël./ORAinfo/

Të ngjajshme

Zbulohet një foto e Mihrijes e shumë viteve më parë, nuk do ta besoni si dukej

albswiss.com

Jonida fotografohet në rrugë, a është kjo mami më me stil që keni parë?

albswiss.com

Leartën e surprizojnë vëllai dhe kunata pak dië para ditëlindjes

albswiss.com