Alb'swiss TV
Showbiz

Pak javë para se të bëhet nënë, kaq shumë është fryrë barku i Afërdita Dreshajt

pak-jave-para-se-te-behet-nene,-kaq-shume-eshte-fryre-barku-i-aferdita-dreshajt

Afërdita Dreshaj është modelja e njohur kosovare e cila vazhdon të ketë vëmendje sikur në fillimet e para të karrierës edhe pse është larguar kohë më parë nga skena e showbizit.

Modelja dhe këngëtarja e njohur është martuar me hokeistin çek Jakub Kindl, ndërsa pak kohë më parë ajo ka zbuluar së është në pritje të fëmijës së parë, përcjell ORAinfo.

Se fundmi, modelja ka publikuar një foto ku shfaqet në krahët e burrit të saj.
Vëmendjen e merr barku i saj i fryrë.

Kujtojmë që Afërdita me bashkëshortin e saj kanë zbuluar edhe gjininë e bebes, e që pritet të jetë djalë. /ORAinfo/

Të ngjajshme

Adriana Matoshi flet për divorcin: I kam pasur vetëm dy mundësi

albswiss.com

E veshur e tëra me të zeza, Lola mahniti të gjithë më paraqitjen e fundit

albswiss.com

Nuk i shpëton as nusja e Albanit, edhe ajo i ka fryrë buzët

albswiss.com