Alb'swiss TV
Showbiz

Pak javë pas martesës, në këtë gjendje ka përfunduar Fjolla Morina

pak-jave-pas-marteses,-ne-kete-gjendje-ka-perfunduar-fjolla-morina

Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina, i ka dhënë fund beqarisë së saj.

Ajo ka kurorëzuar dashurinë e saj me martesë me biznesmenin e njohur nga Gjilani, Fisnik Syla.

Lajmin për martesë e bëri të ditur vet këngëtarja Morina, përmes rrjetit social Facebook.

Ajo ndryshoi statusin në profilin e saj zyrtar në këtë rrjet social, duke e bërë nga beqare në “e martuar me Fisnik Sylën”.

E martesa vetëm sa e ka zbukuruar Fjollën. Ajo në fotografinë e fundit shfaqet e veshur me fustan të gjatë dhe të ngushtë.

Në këtë imazh ajo shfaqet shumë joshëse, ndërsa turpi i saj po duket si ‘peshk’. /ORAinfo/

Të ngjajshme

Me puthje, lule e dashuri, kështu uron Haradinaj bashkëshorten për ditëlindje

albswiss.com

Yllka Kuqi publikon imazhin domethënës në përvjetorin e 20-të me bashkëshortin

albswiss.com

Kaq romantik është i dashuri i Gentës, shikoni si ia shpreh dashurinë asaj

albswiss.com