Alb'swiss TV
Lajme

Pamje madhështore: Paragllajdistët fluturojnë mbi kompleksin “Adem Jashari” në Prekaz

pamje-madheshtore:-paragllajdistet-fluturojne-mbi-kompleksin-“adem-jashari”-ne-prekaz

Dy paragllajdistë kanë fluturuar sot mbi kompleksin memorial “Adem Jashari” në Prekaz.

Ky aktivitet është pjesë e festimeve të sotme për Ditën e Flamurit, daljen publike për herë të parë të UÇK-së dhe Ditëlindjen e heroit kombëtar, Adem Jashari.

“Pamje e jashtëzakonshme dhe madhështore nga fluturimi i paragllajdistëve mbi Kompleksin Memorial “Adem Jashari” në Prekaz. Lavdi dëshmorëve të Lirisë!”, u shprehë Bekim Jashari në postimin e tij.

Të ngjajshme

Zemaj u bën thirrje bashkatdhetarëv që të mos grumbullohen: Na çoni në mbyllje totale

albswiss.com

Obama kritik ndaj Putinit në librin e ri, thotë se fotot e tij i ngjajnë një ‘tinejxheri në Instagram”

albswiss.com

E dhimbshme: Rrëfehet motra që i vdiqën dy vëllezërit nga koronavirusi

albswiss.com