Alb'swiss TV
Sport

Para ndeshjes me Bayernin, Atletico merr lajmin fantastik

para-ndeshjes-me-bayernin,-atletico-merr-lajmin-fantastik

Ylli i skuadrës rikthehet në stërvitje.

Mesfushori i Atletico Madridit, Hector Herrera pritet të jetë i gatshëm për sfidën ndaj Bayern Munichut.

Meksikani ka humbur tri ndeshjet e fundit në të gjitha garat, meqenëse u lëndua gjatë kohës kur përfaqësonte Kombëtaren e tij, transmeton lajmi.net.

Sidoqoftë, sipas Marca, lojtari është rikthyer në stërvitjen e plotë dhe mund të përfshihet në skuadër që do përballet me “Bavarezët”.

Në ndeshjen e parë, skuadra e Diego Simeone u mposht nga kampioni i Evropës dhe synojnë ‘hakmarrjen’.

Formacioni i mundshëm:

Oblak; Trippier, Savic, Monteiro, Hermoso; Saul, Koke, Herrera; Carrasco, Felix, Correa.

Të ngjajshme

Mustafit i buzëqesh fati, Barcelona e dëshiron

albswiss.com

Pas një viti, Majlinda Kelmendi u rikthehet luftërave, nesër ballafaqohet me rumunen Andrea Chitu

albswiss.com

Avokati i Maradonës denoncon autoritetet shëndetësore

albswiss.com