Para ndeshjes me Manchester Unitedin, Pioli jep lajmin e madh – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Sport

Para ndeshjes me Manchester Unitedin, Pioli jep lajmin e madh

para-ndeshjes-me-manchester-unitedin,-pioli-jep-lajmin-e-madh

Pioli jep lajmin e madh para ndeshjes me Manchester Unitedin.

Stefano Pioli ka konfirmuar se Zlatan Ibrahimovic dhe Ismael Bennacer janë të gatshëm për Manchester Unitedin.

Ata munguan në sfidën e parë, por janë rikuperuar me kohë për sfidën e së enjtes në San Siro.

Sido që të jetë, vazhdon të mos dihet ende asgjë lidhur me Calabria, Rebic, Leao and Romagnoli.

“Ibrahimovic dhe Bennacer janë të gatshëm dhe jam i lumtur me rikuperimin e tyre. Nesër do të vendosim për Calabria, Rebic, Leao and Romagnoli”.

“Do të shohim nëse Ibra do të startojë. Natyrisht, ai s’mund të luajë gjithë ndeshjen, por është i rëndësishëm për ne”.

“Ai dhe Kjaer i kanë dhënë vetëbesim skuadrës. Jemi përmirësuar fal tyre”.

Milani barazoi 1-1 dhe për Kuqezinjtë është një rezultat pozitiv, por Pioli thotë se të tijtë duhet të harrojnë ndeshjen e parë dhe të tentojnë vetëm fitoren në sfidën e kthimit.

Të ngjajshme

Donnarumma e tepron me kërkesa ndaj Milanit, kjo pritet të jetë skuadra e re e tij

albswiss.com

Zgjidh e merr, Ramosi duhet të vendos tani!

albswiss.com

Milan vihet në lëvizje, bën gati ofertën për yllin 20-vjeçar

albswiss.com