Alb'swiss TV
Lajme

Pas infektimit me koronavirus, vdes oficeri doganor

pas-infektimit-me-koronavirus,-vdes-oficeri-doganor

Oficeri doganor vdes pas infektimit me COVID-19.

Oficeri doganor Shkumbim Efendia ka ndërruar jetë si pasojë e infektimit me COVID-19.

Lajmin e ka bërë të ditur Dogana e Kosovës përmes një njoftimi në Facebook.

“Dogana e Kosovës fatkeqsisht për herën e dytë hapi homazhet, derisa sot u hapen për oficerin doganor z. Shkumbim Efendia që ndërroi jetë si pasojë e Covid 19. Ushtruesi i Detyrës së Drejtorisë së Përgjithshëm z. Bajram Rexha theksoj “Shkumbimi ishte një nder kolegut tonë më shumë për respektuar, Dogana ka pësuar një humbje të madhe, ngushllimet dhe mendimet tona janë me familjen Efendija”, thuhet në njoftim.

Dogana e Kosovës fatkeqsisht për të gjitha e dyta hapi homazhet, derisa sot u hapen për oficerin doganor z. Shkumbim Efendia.

Të ngjajshme

Afër 1700 raste aktive me koronavirus në Kosovë, rëndohet situata në Klinikën Infektive

albswiss.com

Agim Veliu deklarohet nëse do të jetë kandidat për deputet në zgjedhjet e 14 shkurtit

albswiss.com

Vetëvendosje e prezanton një sondazh, e ‘shpall’ Bulliqin kryetar të Podujevës

albswiss.com