Alb'swiss TV
Showbiz

Pas lajmit se është shtatzënë, më në fund Arbenita zbulon barkun

pas-lajmit-se-eshte-shtatzene,-me-ne-fund-arbenita-zbulon-barkun

Arbenita Ismajli është një ndër modelet më të dashura kosovare.

Ajo u bë shumë e njohur pas lidhjes me reperin e njohur, Feron, shkruan ORAinfo.

Arbenita është një femër shumë e bukur dhe atraktive.

Ajo u përfol se është shtatzënë dhe për këtë arsye nuk është aktive në rrjetet sociale.

Por, ajo sonte ka publikuar një foto me barkun zbuluar, i cili është plotësisht i sheshtë./ORAinfo/

Të ngjajshme

Dafina Zeqiri ndanë me ndjekësit një moment shumë të ҫuditshëm

albswiss.com

Pas ndarjes nga e fejuara, djali i Danit na prezanton me të ‘dashurën’ e re

albswiss.com

A e zgjodhi Learta këtë fustan si të princeshave në përralla për festën e sontme?

albswiss.com