Pas ndeshjes, Lautaro Martinez jep një lajm të rëndësishëm për rinovimin – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Sport

Pas ndeshjes, Lautaro Martinez jep një lajm të rëndësishëm për rinovimin

pas-ndeshjes,-lautaro-martinez-jep-nje-lajm-te-rendesishem-per-rinovimin

Martinez flet për rinovimin.

Sulmuesi i Interit, Lautaro Martinez ka pranuar se janë duke vazhduar negociatat për rinovimin e kontratës.

Argjentinasi sot (e diele) ishte vendimtar në fitoren ndaj Torinos, duke realizuar golin që për Interin vlente tri pikë, përcjellë lajmi.net.

Pas ndeshjes, Lautaro është pyetur për rinovimin e mundshëm dhe pranoi se negociatat vazhdojnë.

“Interi është në telashe, por jemi duke punuar për kontratën e re. Do gjejmë marrëveshje, unë jam i qetë”, tha ai.

Këtë edicion, Lautaro në Seria A ka realizuar 14 gola.

Të ngjajshme

Lega Serie A merr vendim të papritur për ndeshjen Inter – Sassuolo

albswiss.com

‘Fshesë’ e madhe tek Juventus, listë e gjatë largimesh në qershor

albswiss.com

Rikthimi i Ronaldos në Real, Zidane del me këtë deklaratë

albswiss.com