Alb'swiss TV
Showbiz

“Për Dashurinë”, baladë nga Sabri Fejzullahu

“per-dashurine”,-balade-nga-sabri-fejzullahu

Këngëtari i mirënjohur kosovar, Sabri Fejzullahu sot ka publikuar projektin e ri.

Bëhet fjalë për këngën e titulluar “Për Dashurinë”, e cila është shoqëruar me videoklip.

Për tekstin dhe muzikën e këngës u përkujdes Pirro Çako, orkestrimin e ka bërë Virusi.

Këngëtari gjatë këtij viti ka qenë mjaft aktiv me projekte muzikore

Të ngjajshme

Gjiko e thotë publikisht: Milaim Zekën nuk e dua afër gruas time

albswiss.com

U përfol se u ndanë, Arbenita ndan pamje duke shkëmbyer puthje me Feron në shtrat

albswiss.com

Në imazhin e ri, Qendresa e Labit po duket krejt ndryshe

albswiss.com