Për shkak të rasteve me koronavirus, shtyhet kjo ndeshje e rëndësishme – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Sport

Për shkak të rasteve me koronavirus, shtyhet kjo ndeshje e rëndësishme

per-shkak-te-rasteve-me-koronavirus,-shtyhet-kjo-ndeshje-e-rendesishme

htyhet një ndeshje e rëndësishme për shkak të koronavirusit.

Ndeshja mes Torinos dhe Sassuolos është shtyrë shkaku i rasteve me COVID-19 te skuadra vendase.

Torino ka një numër të rasteve me COVID-19, andaj kishte suspenduar edhe stërvitjet.

Sipas Sky Sports, është vendosur që ndeshja mes Torinos dhe Sassuolos të shtyhet.

Kjo ndeshje do zhvillohet me 17 mars me fillim nga ora 15:00.

Të ngjajshme

Kokëçarje për Piolin, i lëndohet një tjetër lojtar

albswiss.com

Kjo është arsyeja pse u shty ndeshja mes Prishtinës dhe Gjilanit

albswiss.com

Ramos: Nuk shkoj te Barcelona as për 70 milionë euro në sezon

albswiss.com