Alb'swiss TV
Lajme

Përleshje mes disa nxënësve në Prishtinë, policia dhe ambolanca në vendin e ngjarjes

perleshje-mes-disa-nxenesve-ne-prishtine,-policia-dhe-ambolanca-ne-vendin-e-ngjarjes

Një përleshje fizike ka ndodhur para pak minutave qendër të Prishtinës, saktësisht në afërsi të shkollës ‘Elena Gjika’.

Në këtë rrahje brutale që ndodhi në mes disa nxënësve të shkollës ‘Sami Frashëri’, janë përdorur edhe mjete të forta, raporton Lajmi.

Si pasojë e kësaj rrahje ka edhe persona të lënduar.

Në vendin e ngjarjes tashmë kanë arritur edhe ekipet emergjente si dhe njësitë policore./Lajmi.net/

Të ngjajshme

QKUK: Polici që u plagos në Veternik është liruar në shtëpi

albswiss.com

“A jemi popull që lehtësisht vëhet në “gjumë”?”

albswiss.com

Nuk e pastron politikën vendimi i Kushtetueses

albswiss.com