Alb'swiss TV
Lajme

Përplasje fizike në Kuvend

perplasje-fizike-ne-kuvend

Ka eskaluar situata në Kuvendin e Kosovës, ku disa deputetë edhe janë përleshur mes vete.

Deputetët janë kapur në Kuvend të Kosoëvs pas debatit për të pagjeturit.

Në pamje shihet se shefi i grupit parlamentar të LDK-së, Arben Gashi është kapur me deputeët e LVV-së Hajrulla Ceku dhe Hekuran Murati.

Të ngjajshme

Sërish prinë Prishtina në botë me ajër të ndotur, sot ia kalon edhe Kinës e Koresë

albswiss.com

Sërish më shumë të shëruar se të infektuar me koronavirus në vendin tonë

albswiss.com

Nisen drejt Austrisë dy të lënduarit nga shpërthimi në Ferizaj

albswiss.com