Alb'swiss TV
Sport

Pirlo po e bën ndryshimin e madh në formacion, lë jashtë yllin e madh

pirlo-po-e-ben-ndryshimin-e-madh-ne-formacion,-le-jashte-yllin-e-madh

Surpriza e Pirlos, ka gati zëvëndësuesin e Moratas.

Juventus është në kërkim të një zëvëndësuesi të Alvaro Moratas në këtë janar me kërkesë të trajnerit Andrea Pirlo.

Edouard i Celtic është vënë në radarët e skuadrës së Juventusit mirëpo në këtë garë nuk do të jenë të vetëm pasi për të është e interesuar edhe skuadra e Milanit.

Odsonne Edouard është një futbollist që ka tërhequr vëmendjen e shumë skuadrave të mëdha me paraqitjet e tij dhe ky janar duket të jetë vendimtar edhe për të ardhmen e tij.

Juventus për të arritur transferimin e tij nuk do ta ketë shumë të lehtë pasi Celtic për shërbimet e tij po kërkon një shifër prej 15-20 milionë eurosh.

Të ngjajshme

Gattuso nënvlerëson Milanin: Interi është favoriti kryesor për titull në Serie A

albswiss.com

Po e kërkon Milan, ja ku po transferohet Szoboszlain

albswiss.com

Deklarata e Bernard Berishës pas humbjes

albswiss.com