Alb'swiss TV
Sport

Po ndodh çmenduria: Messi në Serie A?

po-ndodh-cmenduria:-messi-ne-serie-a?

Ylli i Barcelones, Lionel Messi mund të transferohet tek Inter.

Ylli i Barcelonës nuk e përjashton mundësinë e një transferimi të mundshëm tek skuadra e Interit.

Lionel Messi është i gatshëm për të konsideruar një mundësi për tu transferuar tek skuadra zikaltër teksa kontrata e tij me Barcelonën po shkon pranë skadimit.

Paris Saint Germain dhe Manchester City deri më tash kanë qenë skuadrat favorite për transferimin e tij mirëpo tashmë nuk duhet të nënvlerësohet as opsioni i Interit.

Të ngjajshme

Drejtuesit e Milanit në aksion, po synojnë transferimin e ish-yllit të Interit!

albswiss.com

Pogba vendos për të ardhmen

albswiss.com

Kosova 0:1 Sllovenia, statistikat pas pjesës së parë

admin