Pochettino flet për gjendjen e Neymar, a do të rikthehet? – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Sport

Pochettino flet për gjendjen e Neymar, a do të rikthehet?

pochettino-flet-per-gjendjen-e-neymar,-a-do-te-rikthehet?

Pochettino konfirmon rikuperimin e Neymarit.

Mauricio Pochettino ka thënë se Neymar Junior së shpejti do të zbresë në fushë.

Ai është duke vazhduar me planin e rikuperimit, derisa dje ka nisur edhe stërvitjet me ekipin.

Kjo do të thotë se ka shumë shanse që ai të jetë gati brenda 10 dite për ndeshjen me Barcelonën në Ligën e Kampionëve.

“Neymar po vazhdon të ndjekë planin e mjekëve për rikuperimin”, u shpreh Pochettino.

“Ai është shumë mirë në aspektin emocional, dhe po vazhdon me rikuperimin”.

Të ngjajshme

Trajneri i Romës flet për krizen te Milani, ka një mesazh para ndeshjes

albswiss.com

Milan afër transferit të dyfisht nga Serie A

albswiss.com

Henry jep dorëheqje nga stoli i Montreal, këto janë arsyet

albswiss.com