Alb'swiss TV
Showbiz

Prish fejesën, ndahet çifti i njohur

prish-fejesen,-ndahet-cifti-i-njohur

Ndahet çifti i njohur, prish fejesën.

Jonah Hill dhe e fejuara e tij Gianna Santos i kanë dhënë fund fejesës së tyre, sipas People.

Raportohet se aktori 36-vjeçar i nominuar për “Oskar” dhe Gianna , 31 vjeçe, kishin një ndarje “miqësore”, pak më shumë se një vit pasi u fejuan.

Jonahu u pa për herë të parë me Giannam në gusht 2018 dhe fejesa e tyre u konfirmua në tetor 2019.

Gianna është një menaxhere e përmbajtjes në kompaninë e bukurisë Violet Gray dhe ajo u diplomua në Universitetin Fordham. Ajo më parë ishte stiliste dhe producente për markën e modës “KITH NYC”.

Jonahu së fundi në Instagram inkurajoi tifozët e tij për të votuar. “Unë gjithmonë ndihem shumë e pambrojtur kur rruaj mjekrën. Ju lutemi votoni” , shkroi ai në fotografi.

Të ngjajshme

Festë e madhe në shtëpinë e Shkurte Gashit, këngëtarja publikon pamjet

albswiss.com

Engjëllusha bëhet ‘nuse’ para kohe, kështu po duket sot ajo

albswiss.com

Learta vishet ngusht për të shkuar në punë, e gjithë vëmendja tek barku i saj

albswiss.com