Alb'swiss TV
Sport

Pritjes i erdhi fundi: Correa në Serie A

pritjes-i-erdhi-fundi:-correa-ne-serie-a

Angel Correa në Serie A, por jo te Milani.

Angel Correa përsëri i lidhur me një transferim në Itali.

Portali i njohur spanjoll Todofichajes, raporton se Inter dhe Atalanta janë të interesuar për transferimin e Angel Correas nga Atletico Madrid.

Argjentinasi ka qenë më parë i lidhur me një transferim te Milani, ndërsa tani Colchoneros janë të gatshëm ta shesin atë.

Vlera e Correas është 40 milionë euro, mirëpo marrëveshja mund të arrihet edhe për 30 milionë euro.

Inter apo Atalanta, mbetet ta shohim se ku do të transferohet Angel Correa.

Të ngjajshme

Liverpool nxjerr në shitje Xherdan Shaqirin

albswiss.com

Infektohet me koronavirus edhe trajneri i Italisë

albswiss.com

FIFA del me komunikatë, koronavirusi shtyn Botërorët e moshave

albswiss.com