PSG – Barcelona, këto janë formacionet zyrtare – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Sport

PSG – Barcelona, këto janë formacionet zyrtare

psg-–-barcelona,-keto-jane-formacionet-zyrtare

Do të zhvillohet ndeshja mes PSG-së dhe Barcelonës.

PSG dhe Barcelona do të luajnë ndeshjen e dytë në kuadër të javës së 16-të në Ligën e Kampionëve.

Një orë përpara ndeshjes janë mësuar edhe formacionet zyrtare.

PSG: Navas, Florenzi, Marquinhos, Kimpembe, Kurzaëa. Gueye, Paredes, Draxler, Verratti, Mbappe, Icardi.

Barcelona: Ter Stegen, Mingueza, De Jong, Lenglet, Dest, Busquets, Pedri, Alba, Messi, Griezmann & Dembélé.

Të ngjajshme

Spanja shënon një tjetër gol

albswiss.com

E bukur, Arbër Zeneli i jep epërsinë Kosovës, shënon gol

albswiss.com

Shqipëria luan për fitore ndaj San Marinos, publikohen formacionet zyrtare

albswiss.com