PSG konfirmon mungesat e shumta kundër Brest, por rikthehet ky lojtar – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Sport

PSG konfirmon mungesat e shumta kundër Brest, por rikthehet ky lojtar

psg-konfirmon-mungesat-e-shumta-kunder-brest,-por-rikthehet-ky-lojtar

Di Maria rikthehet ndaj Brest.

Paris Saint Germain ka konfirmuar mungesat në skuadër për ndeshjen ndaj Brest.

PSG ka konfirmuar mungesat në skaudër para ndeshjes së xhiros së 30-të ndaj Brest.

Skuadra e Paris Saint Germain ka konfirmuar mungesat në uebfaqen e klubit, Angel Di Maria dhe Marco Verrati do jenë të gatshëm për ndeshje.

Ndërsa, Moise Kean i cili është infektuar me COVID-19 do mungojë, Neymar është duke u stërvitur pjesërisht por nuk është i gatshëm.

Juan Bernat dhe Alessandro Florenzi nuk do jenë të gatshëm për këtë ndeshje.

Të ngjajshme

Chelsea – Everton, publikohen formacionet zyrtare

albswiss.com

Dy super ndeshje na presin sot në Ligën e Kampionëve

albswiss.com

Ky është formacioni startues dhe banka rezervë e Barcelonës nën udhëheqjen e Joan Laportas

albswiss.com