Publikohen formacionet zyrtare, Dijon – PSG – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Sport

Publikohen formacionet zyrtare, Dijon – PSG

publikohen-formacionet-zyrtare,-dijon-–-psg

Dijon – PSG, formacionet zyrtare.

PSG do të luajë ndeshjen e radhës në kuadër xhiros së 27-të të Ligue 1 ndaj Dijonit.

PSG është e renditur në vendin e 3-të në Ligën e Francës, me 54 pikë të grumbulluara nga 26 ndeshje të zhvilluara, transmeton lajmi.net.

Dijon në anën tjetër, ka vetëm 15 pikë dhe është në vendin e fundit në tabelë.

Kjo pritet të jetë një sfidë shumë e lehtë për Mauricio Pochettinon dhe është favorit në letër. PSG humbi ndeshjen e fundit ndaj Monacos, ndërsa Dijon ka pesë humbje në pesë ndeshjet e fundit.

Formacionet zyrtare:

Dijon: Racioppi, Boey, Coulibaly, Ecuele-Manga, Panzo, Ngonda, Dina-Ebimbe, Diop, Celina , Baldé, Konat

PSG: Navas – Kehrer, Marquinhos, Kimpembe, Diallo, Danilo, Herrera, Rafinha, Draxler, Mbappé, Kean.

Të ngjajshme

Kjo është dhurata e parë që Laporta pritet t’ia bën Koemanit

albswiss.com

Reali mposht Eibarin, vazhdon garën për titull

albswiss.com

Dorëzohet federata Spanjolle: Ndeshja me Kosovën luhet sipas rregulloreve të FIFA-s dhe UEFA-s

albswiss.com