Alb'swiss TV
Sport

Publikohen formacionet zyrtare: Juventus – Cagliari

publikohen-formacionet-zyrtare:-juventus-–-cagliari

Formacionet zyrtare: Juventus – Cagliari.

Sonte (e shtunë) do zhvillohet ndeshja mes Juventusit dhe Cagliarit, e vlefshme për xhiron e tetë të Seria A.

Dy skuadrat kërkojnë rezultat pozitiv, pavarësisht mungesave, shkruan lajmi.net.

Formacionet titullarë tashmë janë publikuar:

Juventus: Buffon, Cuadrado, Demiral, De Ligt, Danilo, Bernardeschi, Arthur, Rabiot, Kulusevski, Morata, Ronaldo.

Cagliari: Cragno, Zappa, Pisacane, Klavan, Walukiewiz, Tripaldelli, Marin, Rog, Ounas, Pedro, Simeone.

Ndeshja nis në ora 19:45.

Të ngjajshme

Mustafi – Arsenal, vjen lajmi i papritur

albswiss.com

Ndeshja LASK – Tottenham, publikohen formacionet zyrtare

albswiss.com

Kosova e pa fat, në grup me Spanjën për kualifikimet për Kupën e Botës

albswiss.com