Alb'swiss TV
Sport

Publikohen formacionet zyrtare, Napoli – Milan

publikohen-formacionet-zyrtare,-napoli-–-milan

Napoli – Milan, formacionet zyrtare.

Napoli dhe Milan takohen në derbin e javës së tetë të Serie A.

Rossonerët në këtë sfidë do të jenë pa trajnerin Stefano Pioli dhe në krye të skuadrës është vendosur Daniele Bonera.

Këto janë formacionet zyrtare:

Napoli: Meret; Di Lorenzo, Koulibaly, Manolas, Rui; Fabián, Bakayoko; Politano, Lozano, Insigne; Mertens

Milan: Donnarumma; Calabria, Kjær, Romagnoli, Hernández; Kessie, Bennacer; Saelemaekers, Çalhanoğlu, Rebić; Ibrahimović.

Të ngjajshme

Pas largimeve të Mayoral dhe Jovic, Real merr këtë vendim

albswiss.com

Neymar apo Mbappe? Flet drejtori sportiv i PSG

albswiss.com

Milan po ja vazhdon kontratën ‘dështakut’ të sezonit të kaluar

albswiss.com