Publikohet orari i të gjitha ndeshjeve në Eurpoa League – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Sport

Publikohet orari i të gjitha ndeshjeve në Eurpoa League

publikohet-orari-i-te-gjitha-ndeshjeve-ne-eurpoa-league

Orari i të gjitha ndeshjeve në Europa League

Është hedhur shorti i 1/8 së finales në Europa League.

Shorti i së premtes ka krijuar një finale para kohe.

Manchester United dhe Milan do të kenë punë mes vete që në këtë fazë.

Ndeshjet e para të këtij raundi do të luhen të enjten e 11 marsit 2021, ndërsa ato të kthimit janë caktuar për të enjten e 18 marsit 2021.

Siç ka ndodhur deri më tani, ndeshjet do të luhen në dy hapësira kohore, 18:55 dhe 21:00.

Shorti për çerekfinalet dhe gjysmëfinalet e “Europa League”, por edhe të Champions League, do të hidhet të premten me 19 mars 2021.

Të ngjajshme

Tuchel në ‘hall’ me këtë lojtar të skuadrës së tij

albswiss.com

Chelsea – Lukaku, lajm bombë nga Anglia

albswiss.com

“Bomba” e mbrëmbjes: Real Madrid- Ronaldo, vjen lajmi i madh

albswiss.com