Alb'swiss TV
Showbiz

Qëndresa e Labit po duket përrallore në paraqitjen e fundit

qendresa-e-labit-po-duket-perrallore-ne-paraqitjen-e-fundit

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo po duket përrallore me motive të festave të fundvitit./ORAinfo/

Të ngjajshme

Shyhretja i shkon për kafe Leartës, kështu e pret ajo në festën e flamurit!

albswiss.com

Vjedhja e mbi dy milionë eurove nga Thesari, avokati i Labinot Grudës: Jemi të bindur, klienti im nuk kreu transferin e mjeteve

albswiss.com

Engjëllusha bëhet ‘nuse’ para kohe, kështu po duket sot ajo

albswiss.com