Alb'swiss TV
Showbiz

Qëndresa e Labit rregullohet si nuse, por ia ‘huqi’ keq me veshjen

qendresa-e-labit-rregullohet-si-nuse,-por-ia-‘huqi’-keq-me-veshjen

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo shihet e rregulluar bukur, por veshja duket paksa e pa përshtatshme./ORAinfo/

Të ngjajshme

Zbulohet se kush i pajtoi Shkurte Fejzën dhe Remzie Osmanin

albswiss.com

Lulja sërish me veshje tradicionale, shikoni reagimin e Medës

albswiss.com

As me gruan e as me djalin, burri i Shkurtës tregon se me kë po e kalon ditën

albswiss.com