Alb'swiss TV
Showbiz

Qëndresa sërish shtatzënë? Befason në imazhin e fundit

qendresa-serish-shtatzene?-befason-ne-imazhin-e-fundit

Qëndresa Bajrami është tani një emër tejet i njohur për publikun.

Ajo është bashkëshortja e moderatorit të mirënjohur kosovar, Labinot Gashit, përcjell ORAinfo.

Çifti janë martuar para pak viteve dhe tani janë prindër të një vajze që e kanë pagëzuar me emrin, Rroa.

Që të dy i gjejmë shumë aktivë me postime në rrjete sociale.

Së fundi, Qëndresa ka postuar një foto ku gjithë vëmendjen mori barku i saj.

Me këtë imaz, Qëndresa ka ngjallur dyshime se është shtatzënë për herë të dytë./ORAinfo/

Të ngjajshme

Larta ja huq fort me kombinimin që ka bërë në veshje!

albswiss.com

Pesë vjet pas nënshkrimit të MSA-së, Kosova ende larg zbatimit të saj

albswiss.com

Fejohet ish-futbollisti i Prishtinës, dalin pamjet nga fejesa

albswiss.com