Alb'swiss TV
Lajme

QKUK: Kryhet me sukses lindja me operacion tek nëna me koronavirus

qkuk:-kryhet-me-sukses-lindja-me-operacion-tek-nena-me-koronavirus

Mjekët në Gjinekologji kryejnë me sukses lindjen me operacion tek nëna me Covid-19.

Mjekët në Klinikën e Gjinekologjisë në QKUK kanë kryer me sukses një lindje tek nëna e cila është pozitive me Covid-19.

Lindja e njohur ndryshe si ‘C-section’ është kryer me sukses dhe nëna e fëmija janë në gjendje të mirë shëndetësore.

Operacione dhe lindje të nënave me Covid janë kryer edhe më herët në Klinikën e Gjinekologjisë gjatë pandemisë në Kosovë.

Të ngjajshme

Hoti raporton për moratoriumin e anëtarësimit të Kosovës në organizata ndërkombëtare

albswiss.com

Mësohet se pse Hajredin Kuçi nuk doli në media për një kohë të gjatë

albswiss.com

Policia jep detaje për sulmin ndaj veturës së deputetit të LDK-së

albswiss.com