Alb'swiss TV
Showbiz

Reja e Dacit publikon foto të shumë viteve me parë me burrin, kështu dukeshin si të rinjë

reja-e-dacit-publikon-foto-te-shume-viteve-me-pare-me-burrin,-keshtu-dukeshin-si-te-rinje

Vitin e kaluar si pasojë e rënies së një orteku në Brezovicë ndërroi jetë zëvendësministri i Diasporës, Arian Daci.

Ai ishte djali i vetëm i akademikut, Nexhat Dacit, shkruan ORAinfo.

Arian Daci la pas vetës gruan Meritën dhe dy djemtë e tij.

Merita ka publikuar një foto të shumë viteve më parë me bashkëshortin tashmë të ndjerë./ORAinfo/

Të ngjajshme

Zbulohet porteti i djalit të Goldit dhe Ermirës në 1 mujorin e lindjes

albswiss.com

Learta zbulon dhuratën që i ka bërë nuses së vëllaut për ditëlindje

albswiss.com

Vdekja e nënës së Robertit, Nora i mërzitë të gjithë me mesazhin lamtumirës

albswiss.com