Alb'swiss TV
Showbiz

Reja e Gilit ua kalon krejt nuseve të estradës

reja-e-gilit-ua-kalon-krejt-nuseve-te-estrades

A e ka parë Gili ketë foto të resë së saj?

E dashura e Robert Beranit, djalit të Gilit dhe Ilir Beranit, po jeton ditët më të bukura të të lidhjes së tij dashurore.

Çifti, janë parë përkrah njëri tjetrit teksa voziteshin dhe të dy dukeshin shumë bukur, shkruan “Kosovarja”.

Herolina duket meekullueshëm dhe shumë moderne në çdo foto që poston në rrjete sociale.

Deri më tani Herolinen ende nuk e kemi parë nën shoqërinë e vjehrres së saj, Gilit, që ende duket tamam bukuroshe.

Të ngjajshme

Adriana u rrëfye mbrëmë për jetën e saj, vjen reagimi i papritur nga i dashuri i saj

albswiss.com

Pas ndarjes nga bashkëshorti, Tuna bën veprimin që askush nuk e priste

albswiss.com

Learta shton peshë në shtatzëninë e dytë

albswiss.com