Alb'swiss TV
Showbiz

Reja e Shkurtës kështu e shfaq bukurinë e saj

reja-e-shkurtes-keshtu-e-shfaq-bukurine-e-saj

Kështu e shfaq bukurinë e saj reja e Shkurtës.

Erza Dana është reja e këngëtares së mirënjohur shqiptare Shkurte Fejza.

Kohëve të fundit ajo i është rikthyer rrjeteve sociale, duke publikuar imazhe të ndryshme, shkruan Kosovarja.

Vëmendje gjithmonë merr look-u i saj, më të cilin shfaqet gjithmonë energjike dhe me mjaftë stil.
Edhe së fundmi ndau një poza goxha të nxehtë e ulur para pasqyrës.

Në këtë mënyre ajo po e ekspozon bukurinë e saj të pakrahasueshme.

Të ngjajshme

Kështu dukej Ariana 3 vjeçe, e njëjta është dhe sot

albswiss.com

‘Pajtesa’ e ka lënë djalin në shtëpi, shikoni ku ka shkuar vet

albswiss.com

Mëngjesi i ëmbël i Remzie Osmanit

albswiss.com