Alb'swiss TV
Lajme

Rekord i zi në Maqedoni, 25 të vdekur dhe 1 mijë e 182 raste me Covid-19

rekord-i-zi-ne-maqedoni,-25-te-vdekur-dhe-1-mije-e-182-raste-me-covid-19

25 të vdekur nga COVID-19 në Maqedoninë e Veriut gjatë 24 orëve e fundit.

25 persona kanë vdekur nga COVID-19 në Maqedoninë e Veriut gjatë 24 orëve të fundit.

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se gjatë kësaj periudhe, nga 3 mijë e 109 testime, 1 mijë e 182 kanë rezultuar pozitivë.

Gjithashtu, MSH-ja njofton se janë shëruar 707 pacientë.

Shkupi ka regjistruar 544 raste të reja, duke u radhitur si qyteti më i prekur nga koronavirus.

Të ngjajshme

Gaxheri ia kthen Shpend Ahmetit: Mos u krekos

albswiss.com

Sami Lushtakut i vdes një person i familjes

albswiss.com

Të gjithë “sy e vesh” gjatë fjalimit të Bidenit

albswiss.com