Alb'swiss TV
Lajme

Rikthehet problemi i rrymës në Prishtinë, shkak rrjeti i paqendrueshëm

rikthehet-problemi-i-rrymes-ne-prishtine,-shkak-rrjeti-i-paqendrueshem

Rikthehet problemi i rrymës në Prishtinë.

Problemet me energjinë elektrike në Prishtinë janë rishfaqur.

Kryetari i Prishtinës, ka thënë se sipas informatave nga KEDS, disa herë pasi që është lëshuar rryma, nuk është mbajtur nga rrjeti.

Ai ka thënë se KEDS-i ka premtuar se rryma do lëshohet shpejtë, pasi që po punohet në një lidhje alternative.

Postimi i plotë i Ahmetit:

Sipas informatave nga KEDS disa herë pasi e kanë lëshuar rrymën nuk po e mban rrjeti. KOST nuk ka mundur ta rregullojë, ndërsa KEDS po punon në një lidhje alternative dhe gjithmonë sipas KEDS rryma do të lëshohet shpejtë.

Të ngjajshme

Nisma Socialdemokrate: Kjo që kemi parë sot ka qenë e panevojshme dhe traumatike për familjen e Krasnqiit

albswiss.com

Pas detyrës në Kosovë, BE e çon Apostolovën në këtë vend

albswiss.com

LDK-së i vdes një anëtar

albswiss.com