Rita “çmend” pushuesit në Australi, bikinet nuk ia zënë “asetet” e bollshme – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Rita “çmend” pushuesit në Australi, bikinet nuk ia zënë “asetet” e bollshme

rita-“cmend”-pushuesit-ne-australi,-bikinet-nuk-ia-zene-“asetet”-e-bollshme

Bikinit e Rita Orës frymëzim për verën 2021.

Rita Ora po shijon kohën e saj në Australi mjaft shumë.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora, së fundmi është zhvendosur në Australi për shkak të disa projekteve, shkruan lajmi.net.

Së bashku me disa emra të njohur të muzikës si Keith Urban, Jessica Mauboy dhe Guy Sebastian, Rita do të jetë pjesë e jurisë së spektaklit “The Voice”.

Rita duket se më në fund po shijon kohën e saj në Australi pasi ka përfunduar izolimin prej 14 ditësh.

Paparacët e kanë fotografuar sërish yllin e muzikës, teksa shfaqet me një palë bikini rozë, saktësisht një trupore.

Rita dukej mjaft e qeshur dhe e lumtur, pavarësisht se ka patur një periudhë paksa të vështirë kohët e fundit.

Të ngjajshme

Fero publikon pamje të Arbenitës me bark të fryrë

albswiss.com

Sahidja del për kafe, është veshur si të ishte 15 vjeçare

albswiss.com

Bëhen bashkë familja e gjithë familja, Learta sjell imazhin me të ëmbël

albswiss.com