Alb'swiss TV
Showbiz

Roberit na prezanton me bukuroshën e tij, reagimi i Norës do të jetë i pashmangshëm

roberit-na-prezanton-me-bukuroshen-e-tij,-reagimi-i-nores-do-te-jete-i-pashmangshem

Sa hije po i kanë Renesë buztë e kuqe.

Nora dhe Roberti ka kohë që janë ndarë. Mirëpo, vajza e tyre Rene është ajo që do i mbajë të lidhur përgjithmonë.

Ndonëse pas ndarjes janë komentuar shumë, çifti këtë çështje e kanë zgjedhur pa telashe të madhe, madje edhe kujdestarinë e vajzës, shkruan kossovarja.

Rene është e lidhur me të dy prindërit, por që nga pamja e jashtme të gjithë thonë se i ka ngjarë babait të saj Robertit.

E së fundmi, bukuroshja e vogël shfaqet me buzë të kuqe si mami saj.

I paskan hije shumë.

Të ngjajshme

Besoni ose jo, kjo është Afrona pa pikë grimi

albswiss.com

Pak javë pas martesës, në këtë gjendje ka përfunduar Fjolla Morina

albswiss.com

Ryva i bën surprizën më të bukur koleges për ditëlindje

albswiss.com