Alb'swiss TV
Showbiz

Rrëfehet Sara: Kështu i tregova Ledrit se ishte shtatzënë

rrefehet-sara:-keshtu-i-tregova-ledrit-se-ishte-shtatzene

Kështu i kishte treguar Sara Ledrit se ishte shtatzënë.

Sara Hoxha ka ndarë me ndjekësit momentin kur i kishte treguar Ledrit për shtatzëninë.

Partnerja e Ledri Vulës, Sara Hoxha, së fundmi ka qenë akoma më e afërt me ndjekësit e saj.

Ajo me ta ndau momente personale dhe tejet emocionuese dhe u përgjigj po ashtu në pyetjet e ndryshme që iu bënë.

E pyetur se si i tregoi Ledrit se është shtatzënë, Sara ndau momentin emocionues dhe tregoj sinqerisht gjithçka.

“Jo ashtu siç kam menduar gjithmonë. Isha në Gjermani kur e kam marrë vesh dhe me duhej të ia tregoja ndërmjet telefonit me kamera”, ka shkruar Sara në përgjigjen e saj.

Të ngjajshme

Mihrija në këtë mënyrë i hip veturës

albswiss.com

Learta del në TV, Engji nuk përmbahet në reagimin

albswiss.com

Edhe AAK konfirmon votën PRO për ushtrinë në misionet paqeruajtëse

albswiss.com