Alb'swiss TV
Showbiz

Ryva vjen me postim emocionues në 6-mujorin e lindjes së djalit

ryva-vjen-me-postim-emocionues-ne-6-mujorin-e-lindjes-se-djalit

Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

E nisi fillimisht karrierën si aktore për t’u bërë më vonë shumë e suksesshme edhe në fushën e muzikës, shkruan ORAinfo.

Ryva është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private dhe shumë aktive në rrjetet sociale.

Para pak muajve ajo është bërë nënë për herë të dytë.

E sot, në 6-mujorin e lindjes së djalit, Ryva ka postuar foton më të ëmbël të tij./ORAinfo/

Të ngjajshme

Ndodh befasia në Florida, Trump shumë afër ta mposhtë Biden-in

albswiss.com

Pak ditë pas lindjes së djalit, kjo është gjendja e nuses së Goldit

albswiss.com

Vajza e Shyhrete Behlulit është ndryshuar krejtësisht, kaq shumë ndërhyrje estetike ka bërë!

albswiss.com