Alb'swiss TV
Showbiz

“Sa e thellë është dashuria jote për mua”, postimi prekës i Dafina Zeqirit

“sa-e-thelle-eshte-dashuria-jote-per-mua”,-postimi-prekes-i-dafina-zeqirit

Dafina Zeqiri ka publikuar një foto.

Dafina Zeqiri është duke djegur rrjetin me publikimet e shpeshta.

Është një ndër artistet më të komentuara në showbiz për aryse të ndryshme e njëra ndër to gjithmonë do të mbetet dukja e veçantë, e cila çdo herë befason fansat, shkruan lajmi.

Ndërsa në publikimin e fundit në Instagram, bukuroshja brune shfaqet mjaft joshëse me poza të ndryshme delikate para kamerës.

“Sa e thellë është dashuria jote për mua”, thotë ajo krah fotografive dhe nuk dihet se a është një pyetje drejtuar dikujt apo vetëm një rresht i pëlqyer nga Dafina.

Dafina së fundmi është duke shijuar suksesin e projektit muzikor, “Zili zili”, këngë e cila ka mledhur rreth 4 milionë klikime për disa javë.

Të ngjajshme

Reja ia zgjedh fustanin më të bukur, Shyhretja shfaqet si asnjëherë më parë

albswiss.com

Për ke votoi Kim Kardashian, burrin e saj apo Joe Baiden?

albswiss.com

Edona Llalloshi prezanton familjen e madhe të saj

albswiss.com