Alb'swiss TV
Showbiz

Safetja rregullohet për xhirimet e Vitit të Ri, mori vëmendjen me fustanin e saj ‘gjigant’

safetja-rregullohet-per-xhirimet-e-vitit-te-ri,-mori-vemendjen-me-fustanin-e-saj-‘gjigant’

Është njëra ndër këngëtaret më të dashura të muzikës popullore.

Bëhet fjalë për njërën nga Motrat Mustafa, pra për Safeten, shkruan ORAinfo.

Safetja përveç se është aktive me projekte muzikore, është aktive edhe në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo shihet në xhirimet e Vitit të Ri dhe vëmendjen mori me fustanin e saj të gjatë./ORAinfo/

Të ngjajshme

Loredana del për shëtitje me vajzën, Hana ju ‘shkrin me pamjen

albswiss.com

Me fustan, frizurë, e grim të rëndë, Blerona sonte po duket ‘nusja’ më e bukur

albswiss.com

Kush është mashkulli me të cilin na prezantoi Fifi?

albswiss.com